reklamı kapat

POPÜLER

djay Pro 2

DJ’lere güzel haber; Djay Pro 2 yapay zeka teknolojisiyle geliyor [Video]

Yaklaşık üç yıl önce ilk versiyonu indirmeye sunulan djay Pro’nun yepyeni uygulaması djay Pro 2 indirmeye sunuldu. Algoriddim tarafından geliştirilen ve mobil platformun en başarılı DJ uygulamalarından biri olan djay Pro’nun devamı niteliğinde geliştirilen uygulama Mac bilgisayarlar için yayınlandı. 

Advertisement

Mobil platformlardaki uygulamanın geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkan uygulama yapay zeka desteği (şarkıları otomatik miksliyor), yeni ses motoru ve geliştirilmiş Spotify ses kalitesiyle geliyor. Hem amatör hem de profesyonel DJ’ler için hazırlanan uygulama, aynı zamanda yenilenmiş bir kullanıcı arayüzünü de sunuyor. Büyük müzik kütüphanelerine sahip olanlar için daha gelişmiş kütüphane yönetim sistemiyle gelen djay Pro 2, Spotify entegrasyonuyla birlikte geliyor. Spotify’da yer alan şarkılar kolayca mikslenebiliyor. Pek tabii bunun için kullanıcıların Spotify Premium hesabına geçiş yapması gerekiyor. Ruh hali ve türe göre hazırlanan çalma listelerini bile düzenlemek mümkün.Dalga biçimlerinin de iyileştirildiği uygulamada kaydedilen parçalar iCloud‘a aktarılabiliyor.

Djay Pro 2’yi nasıl indirebilirsiniz?

Retina 5K ekranlı iMac‘lere de destek veren programda DJ arayüzlerinden turntable, dalga formları ve örnekleyici yer alıyor.  OS X 10.11 veya üst sürüm yüklü Mac bilgisayarlara destek veren uygulamayı App Store‘dan indirebilirsiniz. djay Pro 2’nin sınırlı bir süre için yüzde 20 indirimle yaklaşık 145 TL‘den indirmeye sunulmuş durumda.

VİDEO