reklamı kapat

POPÜLER

Meross MTS150H akilli termostat

Doğalgaz tasarrufu sağlayan akıllı termostat; Meross MTS150H incelemesi

 - Güncelleme: 27 Mart 2023 15:20

Yüzde 30’a varan doğalgaz tasarrufu sağlayan Meross MTS150H akıllı termostat, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Akıllı asistan desteğine de sahip olan termostatın detaylarını paylaşalım.

Evleri daha akıllı hale getiren ürünleriyle tanınan Meross, Türkiye’de de bir süredir Bilkom güvencesiyle faaliyet gösteriyor.

Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Asistan ve SmartThings gibi servislerle uyumlu şekilde çalışan ürünlere imza atan Meross kısa bir süre önce MTS150H olarak adlandırdığı akıllı termostatını Türkiye’de satışa sundu. Bu ürün piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra ofisimize geldi.  Telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden kontrol edilebilen Meross akıllı termostat evlerdeki ısınma sistemlerini akıllı hale getiriyor. Radyatöre takılan vana aracılığıyla evin ısısı
akıllı telefon üzerinden kontrol edebiliyor ve özelleştirilebiliyor. Piyasada satılan diğer akıllı termostatlarda olduğu gibi bu model de doğalgaz tasarrufu sağlıyor.  Enerji tüketimini azaltan cihazın kurulumuyla incelemeye başlayalım.