reklamı kapat

POPÜLER

Donmuş tereyağını tarihe karıştıran tereyağı spreyi [Video]

Kahvaltıda, yemekte, atıştırmalıkta ağzınızın tadına düşkünseniz ve tereyağsız yapamıyorsanız biēm dolapta donup katılaşmış tereyağ sorununuza bir çözüm sunuyor.

Bir Kickstarter projesi olan tereyağ spreyi biēm, lezzete odaklananlar için oluşturulmuş bir proje. İlk ve tek tereyağı spreyi olarak tanıtılan biēm, içine konulan tereyağının sadece kullanılacak olan kısmını 95 derecede eritiyor ve sprey ucuyla püskürtüyor. Saniyeler içinde gerçekleşen bu eylem istediğiniz miktarda yağı rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor.

Tanıtım videosunda da belirtildiği gibi özellikle sabah kahvaltılarında donmuş tereyağını ekmeğine bir türlü süremeyenlerin gözdesi olmaya aday olan cihaz, tereyağını optimum miktarda kullanmayı da mümkün kılıyor. Temizlemenin de oldukça kolay olduğu cihazın içine su ve bulaşık detarjanı doldurarak açma kapama tuşuna basılı tutmanız yetiyor. Kendisi otomatik olarak temizlik moduna geçiş yapıyor. Dört kişilik bir ailenin her öğün kullandığı var sayılarak şarjının bir hafta boyunca yettiği belirtiliyor. Kickstarter‘da hedeflediği bağışı çoktan geçen biēm’in fiyatı ise 99 dolar.

YORUMLAR