reklamı kapat

POPÜLER

Audio Engine

Dünyaca ünlü ses markasını Türkiye’de bekleyenlere güzel haber

Dünyaca ünlü ses markasını Türkiye’de bekleyenlerin ilgisini çekecek bir haberimiz var. Uygun fiyata güçlü performans sunan hoparlörleriyle tanınan Audioengine Bircom güvencesiyle Hifimyfi mağazasında satışta. Yüksek kaliteye sahip olması, sade ve şık tasarımı, doğal malzeme kullanımı hoparlörü tercih etmekteki unsurlar arasında yer alıyor.

Amerika’nın güçlü ses markası Audioengine, yüksek kalitede ses çözümü arayanlara hitap ediyor. “Not Plastic, Real Speaker” ifadesiyle sunulan hoparlörler, benzer segmentteki hoparlörlerden farklı olarak ipekten yapılmış tweeter, kevlardan yapılan woofer, ağaçtan yapılan iskelet ile kusursuz bir estetiğe sahip. aptX ve aptX HD desteği sunan Audioengine, endüstrinin aksine C, D, E ve F sınıfı amplifikatör kullanmak yerine A ve B sınıfı amplifikatör tercih ediyor. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan hoparlörler el yapımı olmalarıyla dikkat çekiyor. Old school tarzını yansıtan Audioengine hoparlör modelleri, görünüşte masa üzerinde ve rafta kullanılabilecek kadar küçük boyutlara sahip olsa da analog kalitesinden asla ödün vermeden yüksek ses kalitesi ile kullanıcıları şaşırtıyor.

Uygun fiyata yüksek performans arayanların markası: Audioengine

iOS ve Android gibi farklı işletim sistemleriyle uyumlu olan hoparlörler kablosuz desteği sayesinde ekstra bir konfor alanı yaratıyor.