reklamı kapat

POPÜLER

Ca7ch Lightbox

Dünyanın en küçük giyilebilir kamerası ile tanışın: Ca7ch Lightbox [Video]

Catch Motion Inc. tarafından geliştirilen, dünyanın en küçük yayın kamerası ile tanışın. Telefonunuza bağlanarak çalışan bu küçük kamera, çok daha yaratıcı işler çıkarmanızı sağlayabilir.

Telefonların belki de en sık kullanılan özelliği kamerası. Dönemlik trendler, özel efektler, “Instagram fotoğrafçılığı” derken telefonumuz bir anda fotoğraf makinesine dönüşmüş durumda. Ancak bazen kamerası yeterli olamıyor. Bunu fırsat bilen üreticiler de harekete geçmekte geç kalmıyor tabii ki. Bu zaman kadar çıkan harici kameralar arasına bir tane daha ekleniyor, hem de Kickstarter desteğiyle.

Ca7ch Lightbox
Catch Motion Inc.’in başlattığı Ca7ch Lightbox Kickstarter’ı insanları oldukça tatmin etmiş olacak ki daha bitmesine 29 gün olmasına karşın hedef çoktan aşılmış. 1,5 inç’e 0,49 inç boyutlarında olan bu minicik kamera, 30 gram ağırlığında. 8 megapiksel lensi ve f2,4 diyafram açıklığı ile her an üzerinizde taşıyabileceğiniz bu kamera ile canlı yayınlar da yapabiliyorsunuz. 1080p video çekebilen mini kamera, fotoğraflarınızla GIF’ler oluşturmanıza da olanak sağlıyor.

Ca7ch Lightbox
Telefonunuzla Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden bağlanan cihaz, CA7CH uygulaması üzerinden fotoğraflarınızı depolamaya da izin veriyor. Kameranın uygulaması üzerinden fotoğraflarınızı düzenleyebilir, çeşitli efektler ekleyip deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Projeye bağış yapmak ya da daha fazla bilgi almak için Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO