reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en uzun salıncağından düşen iPhone 7 Plus’ın mucize kurtuluşu [Video]

iPhone X’un nehirde iki hafta boyunca kaldığını ve telefonun suda uzun bir süre kalmasına rağmen iki hafta sonra tekrardan hayata döndüğünü kısa bir süre önce sizlere aktarmıştık.

Suya dayanıklı kılıf kullanılmadan sudan çıkıp tekrardan çalışmayı başaran iPhone X, bu şekilde büyük bir başarıya imza atmıştı. Sudan çıktığı an çalıştırılmayan cihaz ilk etapta kurutulup sonradan çalıştırılmıştı. Paylaştığımız bu haberin ardından ilginç bir iPhone kazasıyla daha karşı karşıyayız. Cansel Yıldırım isimli bir kişi bir arkadaşıyla birlikte Orlando’daki International Drive’da bulunan dünyanın en uzun salıncağına bindi. StarFlyer olarak adlandırılan salıncakta keyifli dakikalar geçiren Yıldırım ve arkadaşı sonrasında talihsiz bir olay yaşadı. Yıldırım, kılıflı olarak kullandığı iPhone 7 Plus’ı yaklaşık 138 metreden düşürdü. Yıldırım daha sonrasında cihazını bulabilmek için iPhone’u Bul uygulamasını kullandı ve telefonunu çalışır bir şekilde buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone, 138 metreden düşmesine rağmen çalışmasını sürdürüyor

iPhone 7 Plus’ın 138 metreden düşmesine rağmen çalışması telefonun dayanıklı olduğunu ortaya çıkarıyor. İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve paylaşılan videoyla sizleri baş başa bırakalım.

Video