reklamı kapat

POPÜLER

smart rope
smart rope
smart rope
smart rope
smart rope
smart rope
smart rope

Dünyanın ilk akıllı atlama ipi Türkiye’de [Video]

29 Mart 2016

Dünyanın ilk akıllı atlama ipi Türkiye’de satışa sunuldu. Smart Rope adını taşıyan akıllı atlama ipi, bünyesinde barındırdığı sensörler ve LED’ler sayesinde egzersiz esnasındaki zıplama sayısını tıpkı bir hologram gibi havada ışıklarla gösterebiliyor.

Bluetooth bağlantıya da destek veren akıllı atlama ipi elde edilen verileri mobil cihazlarla paylaşabiliyor. Yüksek kalite, parlak beyaz LED’ler en aydınlık ortamda bile fitness verilerini kullanıcılara sunuyor. Akıllı atlama ipi ve mobil cihazlar için geliştirilen Smart Gym uygulaması bununla birlikte yakılan kalori miktarını ve egzersiz süresini de gösterebiliyor. 45 derecelik açıyla birbirine bağlı bulunan kulplar ve ip, kulpları daha doğal bir pozisyonda tutmaya imkan tanıyor ve ipin hareketi için ideal yönü oluşturuyor.

Micro-USB bağlantı üzerinden şarj edilebilen akıllı atlama ipi, 2 saatte şarj olabiliyor. 36 saat boyunca aktif olarak kullanılabilen Smart Rope’u farklı beden ve renk seçenekleriyle satın almak mümkün. Buraya tıklayarak satın alabileceğiniz akıllı atlama ipinin fiyatı ise 325 TL.

VİDEO

YORUMLAR