reklamı kapat

POPÜLER

ZTE Axon 20 5G

Dünyanın ilk ekrana entegre kameralı 5G telefonunun tanıtım tarihi sızdı

Dünyanın ilk ekrana entegre kameralı 5G telefonu olacağı söylenen ZTE Axon 20 5G hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonun  şimdi de tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Gelen son bilgilere göre Axon 20 5G, 1 Eylül’de gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.  Ekrana entegre kamerayla fark yaratmasını beklediğimiz telefonun teknolojisinde dünyasında da bir ilke imza atması bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefonda FHD+ piksel çözünürlüklü 6,9 inç OLED ekran, 64 megapiksel arka kamera ve 32 megapiksel ön kamera yer alıyor. Telefonun RAM seçenekleri arasında 6 GB, 8 GB ve 12 GB RAM’in yer alacağı söyleniyor. Depolama tarafına bakıldığında ise karşımıza 64 GB, 128 GB ve 256 GB hafıza seçenekleri bulunuyor. 4.120 mAh pil kapasitesine sahip olan telefon saniyede 60 kare 4K video kaydedebiliyor.

ZTE Axon 20 5G, hızlı şarj teknolojisine de destek veriyor

Telefonun bağlantı noktaları arasında Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, çift bant, Wi-Fi Direct ve Bluetooth 5.0 yer alıyor. 18 Watt hızlı şarj teknolojisine destek veren telefonun satış fiyatı ve satış tarihi ise ne yazık ki açığa çıkmış değil. Telefonla ilgili tüm detayların açığa çıkması için bir süre daha sabırlı olunması gerekiyor. Teknoloji dünyasında bir ilke ima atacağı söylenen telefonla ilgili yeni detaylar gelmesi durumunda yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.