reklamı kapat

POPÜLER

TomTom Touch

TomTom Runner

TomTom Runner

tomtom runner
tomtom runner

Dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçebilen bilekliği Türkiye’de

TomTom,  spor saati serisi TomTom Runner’ı Türkiye’de satışa sundu. Tüm gün kalp atışını izleyen ve dünyanın ilk vücut analizi yapan akıllı bilekliği Touch ile birlikte spor saati modeli Runner Serisi’ni ilk kez İstanbul Maratonu’na katılacak sporseverler deneyimleyecek.

10 – 12 Kasım tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Atletizm Salonu‘nda düzenlenecek Maraton Fuarı’nda katılımcılar Göğüs Numarası, Çip, Tişört ve Çantalarını alacaklar. Katılımcılar fuarda koşuda vücuduna ait tüm verileri görebileceği TomTom’un akıllı saatleri Runner Serisi ve aktivite bilekliğini de yakından inceleme fırsatı bulacak.

TomTom’un ilk fitness takip cihazı olma özelliğini taşıyan aktivite bilekliği TomTom Touch dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçen bilekliği olma özelliğine sahip. Kalp atış hızını sürekli ölçebilen Touch kalori ve adım sayma gibi işlemlerin yanında aynı zamanda multisport özelliğiyle yapılan tüm spor aktivitelerinin takibini de yapabiliyor. TomTom Touch Türkiye’de 699-749 TL’lik etiketle satışa sunulmuş durumda.

TomTom’un bir diğer cihazı TomTom Runner ise 7/24 aktivite takibi yaparak mesafeyi, hızı, adımları, yakılan kaloriyi ve aktif geçen süreyi gösteriyor. Runner, koşu, bisiklet, yüzme veya spor salonu aktivitelerinde kullanılabiliyor. GPS aktifken 11 saatlik kullanım imkanı sunan Runner, yarış modunda verileri önceki performansla karşılaştırıyor.

40 metrelik su geçirmezlik özelliğine sahip Runner’ı farklı bilek boylarına gore kayışlarla almak mümkün. Otomatik olarak uyku düzenini de takip edebilen TomTom Runner’ın Türkiye fiyatı ise 699 TL. TomTom Runner’ın tüm özelliklerine ek olarak dahili kalp hızı monitörüyle gelen TomTom Runner Cardio ise 949 TL‘den satışa sunulmuş durumda. TomTom Runner ve Runner Cardio’nun tüm özelliklerine ek olarak 3 GB’lık dahili depolama alanına sahip TomTom Runner Cardio + Music, kullanıcıların 500’den fazla şarkı dinlemesine yardımcı oluyor. Bu cihazın fiyatı 1.199 TL, TomTom Runner Cardio + Music’in tüm özelliklerine ek olarak Bluetooth kulaklıkla sunulan TomTom Runner Cardio + Music + Headphones’un fiyatı ise 1.399 TL.