reklamı kapat

POPÜLER

Dyson

Dyson, en yeni özel seri renklerini tanıttı

 - Güncelleme: 10 Ekim 2023 15:31

İstanbul’da düzenlenen Masterclass etkinliğinde, Dyson’ın 2023 hediye sezonu için özel olarak sınırlı sayıda satışa sunduğu yepyeni özel renk ürünler tanıtıldı.

Dyson‘ın renk, malzeme ve cila kullanımına büyük önem veren mühendisleri tarafından tasarlanan yeni renk serileri, tüm Dyson saç bakım teknolojilerinde karşımıza çıkıyor. Ultra mat yüzeyli Blue Blush renk kombinasyonu da bu şekilde ortaya çıktı. Renk paletleri, makineler kadar dikkatli bir şekilde tasarlanıyor ve Saç Bakım Kategorisi, bu noktada renk için cesur bir test alanı… İkonik Dyson renklerinin bazılarından ilham alan renk, malzeme ve kaplama (CMF) tasarımcıları, renk portföyünü geliştirmek ve genişletmek için yeni tonlar, yüzeyler ve kombinasyonlar tasarladı. Saç Bakım kategorisinin ilk ürünü olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin ikonik fuşya pembesi şimdi metalik olmayan daha açık bir ton olarak yeniden keşfedildi.


Ultra-Blue, lapis lazuli yarı değerli taşının yoğun tonu üzerine oluşturuldu. Renkleri tamamlayan ultra mat yüzey, yumuşak dokunuşlu pürüzsüz bir doku ve kullanıcıya daha kolay bir tutuş sunmak için hassas bir şekilde uygulanan saten boya katları ile elde edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson Ceramic Pop Özel Serisi

Etkinlikte tanıtılan bir diğer özel seri de Blush Pink, Mandarin ve Verdigris olmak üzere üç renkten oluşan Ceramic Pop renk kombinasyonu oldu. Ceramic Pop, Dyson’ın ilk olarak 1980’lerde Japonya’da satışa sunulan elektrikli süpürgesi G-Force‘a göndermede bulunuyor. Bu seri, hassas bir şekilde uygulanan saten boya katlarının sonucu olan ‘seramik’ bir kaplamaya sahiptir. Dokunulduğunda kuru olan bu yüzey, seramiğin ipeksi pürüzsüzlükteki yüzeyini ortaya çıkarmak üzere tasarlanan çok sayıda deneme sonucunda elde edilmiştir. Dyson’ın Ceramic Pop özel serisi, Aralık 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

Dyson yenilikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu