reklamı kapat

POPÜLER

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring Shadow of the Erdtree için ilk video bugün geliyor

 - Güncelleme: 21 Şubat 2024 09:21

Çok uzun zamandır beklenen ek paket Elden Ring Shadow of the Erdtree için ilk video bugün itibarıyla geliyor. Bu konuda resmi paylaşımlar yapıldı.

Elden Ring Shadow of the Erdtree eklentisi için ilk tanıtım videosu bugün 17:30 itibarıyla buradaki ya da yukarıdaki YouTube bağlantısından izlenebilecek. Oyunu sevenleri inanılmaz heyecanlandıran içerik, henüz yüzde 100 kesin değil ancak haziran ayında oynanabilir olacak gibi görünüyor. Bu arada Elden Ring için Tencent imzalı bir mobil versiyon gelecek gibi görünüyor. Dev firmalardan Tencent, Reuters’in geçtiğimiz hafta yayınladığı haberine göre Elden Ring için bir mobil versiyon üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu projenin 2022 yılında başladığı iddia edilirken, burada Tencent’in FromSoftware’in yüzde 16 hissesini satın aldığı hatırlatılıyor yani iddialar boş bir temel üzerine kurulmuyor. Elden Ring’in mobil versiyonunu uygulama içi satın alımlarla desteklenecek şekilde oynaması ücretsiz bir oyun yapmak istediği aktarılan Tencent, şimdilik oyunu yayınlamaktan ise uzakta bulunuyor.

Eğer hâkim değilseniz Elden Ring için Steam’de verilen bilgiler tam olarak şöyle: “Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

-Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya: Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

-Karakterini Oluştur: Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

-Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama: Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

-Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim: Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.”

Elden Ring detayı yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’den yeni PS5 oyun kumandası

İLGİLİ HABERLER