reklamı kapat

POPÜLER

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring Shadow of the Erdtree için ilk video geldi

 - Güncelleme: 21 Şubat 2024 18:24

Çok uzun zamandır beklenen ek paket Elden Ring Shadow of the Erdtree için ilk video biraz önce paylaşıldı.

Elden Ring Shadow of the Erdtree eklentisi için paylaşılan ilk tanıtım videosu, fazlasıyla iyi satış rakamlarına ulaşan oyunun fanlarını oldukça heyecanlandırdı. 21 Haziran tarihinde 26 dolardan (Steam fiyatı) oynanabilir olacak yeni paket için geçilen açıklama şöyle: “The Game Awards Game of the Year ve Golden Joystick Awards Ultimate Game of the Year da dahil olmak üzere yüzlerce övgü toplamış ELDEN RING, geniş ve karanlık bir fantastik dünyada geçen ödüllü aksiyon RYO’dur. Oyuncular keşfedebilmenin özgürlüğü ve macerayı istedikleri hızla yaşama imkanıyla destansı bir yolculuğa çıkacak. Shadow of the Erdtree genişletmesi, Land of Shadow’da geçen, tehlikeli zindanlara ek olarak yeni düşmanlar, silahlar ve ekipmanlarla dolu yepyeni bir hikayeyi içeriyor. Keşfedilmemiş toprakları keşfedin, güçlü düşmanlarla karşılaşın ve zafere ulaşmanın tatminini tadın. Tadını ve keyfini çıkarmanız için sürükleyici bir deneyim inşa eden, dram ve entrikanın birleştiği ilgi çekici karakter etkileşimlerine kendinizi kaptırın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Elden Ring için Tencent imzalı bir mobil versiyon gelecek gibi görünüyor. Dev firmalardan Tencent, Reuters’in geçtiğimiz hafta yayınladığı haberine göre Elden Ring için bir mobil versiyon üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu projenin 2022 yılında başladığı iddia edilirken, burada Tencent’in FromSoftware’in yüzde 16 hissesini satın aldığı hatırlatılıyor yani iddialar boş bir temel üzerine kurulmuyor. Elden Ring’in mobil versiyonunu uygulama içi satın alımlarla desteklenecek şekilde oynaması ücretsiz bir oyun yapmak istediği aktarılan Tencent, şimdilik oyunu yayınlamaktan ise uzakta bulunuyor.

Eğer hâkim değilseniz Elden Ring için Steam’de verilen bilgiler tam olarak şöyle: “Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

-Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya: Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

-Karakterini Oluştur: Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

-Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama: Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

-Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim: Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.”

Elden Ring detayı yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’den yeni PS5 oyun kumandası

İLGİLİ HABERLER