reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 65CU7200

65 inçlik Samsung 65CU7200 Ultra HD TV için yeni indirim fırsatı [Şubat 2024]

Samsung 65CU7200 televizyon için yeni bir kampanya var. Haberde bahsettiğimiz model 65 inçlik ekran boyutuna sahip iken televizyonun 50 inçlik ve 55 inçlik modelleri de piyasada satılıyor.

Samsung 65CU7200 Ultra HD televizyonda daha önceki paylaştığımız Samsung televizyonlarında olduğu gibi PurColor özelliği yer alıyor. Bu özellik televizyonun canlı görüntü deneyimi sunmasına imkan tanıyor. Tizen işletim sistemi yüklü gelen televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Televizyonda harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara giriş yapılabiliyor. Televizyonda kullanılan işlemci rengi ayarlıyor ve yüksek kontrast oranını optimize ediyor. HDR görüntü sağlayan Samsung 58CU7000, en karanlık sahnelerde geniş bir renk aralığı için parlaklık aralığını artırıyor. Televizyon 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahip. 2 adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan televizyonun kutu içeriğinden çıkan kumandayla oyun konsolları veya uydu alıcıları da kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 65CU7200 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Uzaktan erişim, bilgisayarların ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmaya olanak tanıyor. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinden çalışmak da mümkün. Piyasada daha yüksek fiyat etiketine sahip olan televizyon yapılan bir indirimle şu anda 27.399  TL‘ye satın alınabiliyor.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER