reklamı kapat

POPÜLER

SWM Motors X30L EV

Elektrikli ticari SWM Motors X30L EV, Türkiye’de 1 milyon 199 bin 500 TL’den satışa sunuldu

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan İtalyan SWM Motors, X30L EV adını verdiği ticari aracının satışa sunduğunu duyurdu.

Bu konuda firmadan yapılan açıklamada şunlar aktarıldı: “Türkiye pazarına kısa bir süre önce giriş yapan İtalyan SWM Motors, Türkiye’deki ürün gamını genişletiyor. Üç farklı SUV modelle giriş yaptığı Türkiye pazarına yeni elektrikli hafif ticari modeli X30L EV’yi de sunmaya başlayan marka, kompakt boyutlarına karşın 5 metreküple sınıfının en geniş yükleme hacmini sunuyor. Türkiye pazarına 1 milyon 199 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan yeni model, 305 kilometrelik menzili, sadece 45 dakikada şarj edilebilen CATL imzalı bataryası ve test edilmiş 1000 kilogramlık taşıma kapasitesiyle rakiplerine gözdağı veriyor. 220 Nm’lik torkuyla yüksek çekiş gücüne sahip yeni X30L EV, kompakt boyutları sayesinde yer altı otoparkları gibi kapalı alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlıyor.” Araç hakkında ayrıca şu bilgiler de verildi:Türkiye’de ATMO Grubu’nun temsil ettiği marka, G01, G01F ve G03F olmak üzere üç farklı benzinli SUV modeliyle giriş yaptığı Türkiye pazarına yeni bir modelini daha getirmeye başladı. Markanın yeni elektrikli hafif ticari modeli X30L EV, başta KOBİ’ler olmak üzere çalışma hayatına elektriğin çevreci özellikleri ve ekonomisini kazandıracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 milyon 199 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan her iki tarafta çift sürgülü kapı özelliğiyle dikkat çeken yeni SWM X30L EV, geniş yükleme alanı, güçlü motoru ve yüksek kapasiteli bataryası ile konvansiyonel motorlu rakiplerine karşı önemli avantajlar sunuyor. 4.495 mm’lik uzunluğu ile kompakt boyutlara sahip olan yeni X30L EV, buna rağmen 2.925 mm’lik aks aralığı ile sınıfının en geniş yükleme alanlarından birini sunuyor. 2510x1475x1350 ölçülerine sahip 5 metreküplük yükleme alanıyla rakiplerinden ayrışan yeni araç, 700 kilogramlık taşıma kapasitesiyle de dikkat çekiyor.

Tek parça çelik bariyer ALL FLAT teknolojisi ve yüksek mukavemetli alüminyum döşeme tasarımıyla çok geniş bir yükleme alanı sunabilen X30L EV, kompakt boyutları sayesinde yer altı otoparkları gibi kapalı alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlıyor. “

SWM Motors adımları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu