reklamı kapat

POPÜLER

Ellerinizi meşgul etmeyen şemsiye: Nubrella [Video]

Dışarıda zaman geçirmeyi ve fotoğraf çekmeyi sevenler için yağmurlu havalar oldukça üzücü olabiliyor. Böyle günlerde gezmek de, fotoğraf çekimi yapmak da oldukça zor. Hele bir de fotoğraf makinenizi koruyacak ekipmanınız yoksa… Nubrella isimli yeni şemsiye sistemi elle tutma zorunluluğu olmamasıyla öne çıkmayı başarıyor. Özellikle fotoğrafçıların gözdesi olacak gibi görünüyor.

Yağmurlu havalarda hepimizin ilk tercihi şemsiye oluyor. Fakat klasik şemsiye tasarımları ellerimizden birini meşgul ettiğinden birçok şeyi yapmamıza engel oluyor. Bu problemin önüne geçebilmek için her geçen gün yeni tasarımlar ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde şemsiye kullanırken telefon konuşması yapmayı mümkün kılan bir tasarımdan bahsetmiştik. Şimdi sıra tutmaya ihtiyaç duymayan şemsiyeye geldi.

Nubrella isimli şemsiye tıpkı bir sırt çantası kullanıyormuşsunuz gibi sırtınıza geçiriliyor. Göğüs ve bel kısmından geçirilen kayışlar ile dengede ve sabit durması sağlanıyor. Sırt kısmı dümdüz olan sisteme arzu edenler sırt çantası ekleyebiliyor. Şemsiye kısmı arkadan önce doğru açılıyor. İstediğiniz açıyı elde ettikten sonra da sabitlenebiliyor. Böylece ellerinizi şemsiye ile meşhul etmeden yağmurlu ve rüzgarlı havalarda köpeğinizi yürüyüşe çıkartmak, ıslanma derdi olmadan dolaşmak veya fotoğraf makinenizi alıp yağmurlu günü fotoğraflamak mümkün oluyor. Nubrella’ya firmanın resmi sitesi üzerinden 80 dolar ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

VİDEO