reklamı kapat

POPÜLER

semsiye

İndirime girdi; Xiaomi şemsiyenin Türkiye fiyatı düştü

Xiaomi’nin özellikleriyle dikkat çeken şemsiyesinin Türkiye fiyatını sizlerle paylaşmıştık. 199 TL fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulan şemsiyenin Türkiye fiyatı düştü.

Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk mağazasını ziyaret ettiğimizde fiyatın 150 TL’ye düştüğünü gördük. Çalışan personelden edindiğimiz bilgiye göre şemsiyenin fiyatında indirime gidildi. Tüm şemsiyelerin tükendiği mağazada sadece teşhir amacıyla olan şemsiye satılıyor. Güneşli ve yağmurlu günlerde kullanılabilen şemsiye, şiddetli rüzgarlarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Gövdesinde alüminyum ve fiberglas malzemelerin kullanıldığı şemsiyenin en dikkat çekici özelliği ise otomatik olarak açılıp kapanabilmesi. Tek tuşla açılabilen ve kapabilen şemsiye, kullanıcılara pratiklik sunuyor. Yüksek kaliteli çelik malzemesi sayesinde şemsiyeyi bükmek zor bir hale geliyor. Verimli güneş ışığı gölgeleme ve ısı yalıtımı da sunan şemsiye, yüksek mukavemet özelliklerine sahip. UVtex Fabrics kaplaması, zararlı ultraviyole ışınlarını etkili bir şekilde bloke edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çabucak kuruyan şemsiye

Rüzgara dayanıklı yapı tasarımıyla yağmurlu ve rüzgarlı günlerde kullanıcılara kolaylık sağlayan şemsiyenin su geçirmez bir yapıda olduğunu ve kuvvetli bir yağışta bile hızlı bir şekilde kuruduğunu söyleyelim.

Video