reklamı kapat

POPÜLER

Emlak ve vasıta ilanlarında 360 derece fotoğraf dönemi

Ülkemizde en çok kullanılan platformlardan biri olan Sahibinden.com, kullanıcılarına istedikleri ilanları 360 derece inceleme fırsatı sunacak.

Ülkemizde ilk olarak “360 derece fotoğraflı ilanlar” ile kullanıcılarına bambaşka bir deneyim yaşatmayı amaçlayan platform ilanların detaylı incelemesi konusunda gerçekten faydalı olacak sistemini devreye sokuyor. 8 Eylül 2016 itibarıyla hayata geçirilen “360 derece fotoğraf” özelliğiyle, kullanıcılar emlak veya vasıta ilanı verirken 360 derece kameralarla çektikleri fotoğrafları yükleyebilecekler. Bu sayede ilana bakanlar, sanki oradalarmış gibi söz konusu emlak veya vasıtayı her açıdan görebilecekler.

İlan bakma deneyimine yeni bir bakış getiren “360 derece fotoğraf” özelliği ile beraber alıcıların karar verme süreci ve satıcıların sonuca ulaşma sürecinde büyük kolaylık ve hız kazanması bekleniyor. Şu anda otomobil üreticilerinin resmi sitelerindeki yeni modellerini tanıtmak için kullandıkları sistemin 2. el araçlar ve emlak sektöründe de kullanılacak olması kullanıcıları mutlu edecek gibi gözüküyor. Marka yetkilileri ileriki süreçte de uygulamanın geliştirilerek sürekli güncel kalması adına çalışmaların devam edeceğini de belirtti.

YORUMLAR