reklamı kapat

POPÜLER

360 derece fotoğraf çekimini kolaylaştıran mini stüdyo [Video]

04 Şubat 2016

İlk olarak Foldio ile Kickstarter’da karşımıza çıkan, sonrasında ise Foldio2’yi piyasaya süren orange monkie, şimdi de 360 derece fotoğraf çekimini kolaylaştıran yeni ürününü satışa sunmaya hazırlanıyor.

Orijinal Foldio‘dan pek de farklı görünmeyen bir kutunun içerisinde yer alan 360 derecelik platform, Foldio360‘ın kalbini oluşturuyor. Akıllı telefonda yer alan uygulamayla bağlantı kuran döner platform, dönerken otomatik olarak telefonun fotoğraf çekmesini sağlıyor. Akıllı telefonun haricinde IR bağlantısı aracılığıyla DSLR makinelerle birlikte de çalışabiliyor. Dönen kısmın hemen arkasında ayrı bir ışıklandırma bulunuyor. Bu sayede arka plan ve ürün tamamen birbirinden ayrılabiliyor.

Kickstarter’da 80 bin dolar destek bekleyen ve bu desteği fazlasıyla bulan Foldio 360’a sahip olabilmek için en az 89 dolar ödeme yapmak gerekiyor. Her şey iyi gittiği takdirde temmuz ayında kullanıcılara ulaştırılacak olan Foldio360’ın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“360 derece fotoğraf çekimini kolaylaştıran mini stüdyo [Video]” için bir cevap

  1. Ay Tolga dedi ki:

    E ben yaptım kullanıyorum var hemen piyasaya girmek lazım ozaman 360 video uygulamaları dolu zaten sizde kullanın. Onun dışında adobe anime ile zaten çok basit uygulama istemiyorsanız. Kolay gele ???