reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G810 Orion Spectrum
Logitech G810 Orion Spectrum
Logitech G810 Orion Spectrum

Logitech’ten oyunculara özel mekanik klavye [Video]

04 Şubat 2016

Logitech G, yeni mekanik klavyesi G810 Orion Spectrum Gaming Keyboard’u tanıttı. Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G mekanik tuşları, kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemiyle fark yaratan klavye, özel mekanik tuşları sayesinde standart ürünlere göre yüzde 25 daha hızlı aktivasyon sağlıyor.

G810 Orion Spectrum, tek tuşla müzik ve videoları kontrol etmeye yarayan medya kontrol sistemiyle öne çıkıyor. Romer-G olarak adlandırılan ultra hassas ve uyumlu özel mekanik tuşlar 45 gramlık düşük kuvvetli etkinleştirme özelliğine sahip. Anında cevap verme özelliği sunan bu tuşlar uzun süreli oyunlarda yorgunluk hissini en aza indiriyor. Mekanik tuşları 1,5 mm mesafeden etkinleşerek standart ürünlerden yüzde 25 daha hızlı çalışıyor. 70 milyon tuş vuruşuyla test edilen Romer-G, rakip ürünlere kıyasla yüzde 40’a kadar daha dayanıklı performans sunuyor. 

Logitech Oyun Yazılımı kullanılan G810 Orion Spectrum’da 16,8 milyon renk spektrumu ve parlaklık ayarı bulunuyor. Özelleştirilebilir aydınlatma efektleriyle tüm dikkati üstüne çeken klavye, RGB aydınlatma özelliğiyle Logitech’in diğer RGB modelleriyle senkronize edilebiliyor. 300’den fazla oyuna uygun olarak kişiselleştirilebilen Logitech G810 Orion Spectrum, mart ayında Türkiye’de 159 + KDV‘den satışa sunulacak.

VİDEO

YORUMLAR