reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G G610

Logitech G’den oyun tutkunlarına özel iki yeni mekanik klavye

Logitech G, mekanik oyuncu klavyesi serisini iki yeni ürünle genişletti. Oyun tutkunlarının beğenisine sunulan Logitech G610 Orion Brown ve Logitech G610 Orion Red adı verilen klavyeler, kişiselleştirilebilir LED aydınlatma ve anında erişilebilir medya özellikleriyle geliyor. Cherry MX mekanik tuş anahtarları kullanılarak tasarlanan klavyeler, performans odaklı bir oyun deneyimi vadediyor.

50 milyonun üzerinde tuş vuruşuyla test edilen klavyeler Logitech Oyun Yazılımı’na destek veriyor. Bu yazılım klavye üzerindeki her tuşun aydınlatılmasını, kullanıcıların kendi tarzına, sistemine veya ortama uyacak şekilde kişiselleştirmesini sağlıyor. Sadece oyunda değil, müzik ve video izlerken de kullanılabilen medya tuşlarıyla oyunu durdurmadan içerikler arasında geçiş yapılabiliyor. Anında medya erişimi sağlanabilen klavyelerde sesi ayarlamak için silindiri kullanmak veya tek bir tuşa dokunarak sonraki şarkıya geçmek mümkün. Logitech Oyun Yazılımı ile G610 Orion Brown ve G610 Orion Red’in tüm kontrolünü tek merkezde toplanabiliyor.

Her bir tuşun aydınlatmasının kontrol edilebileceği veya oyun modundayken hangi tuşların devre dışı bırakılabileceğinin belirlendiği klavyeler önümüzdeki ay Avrupa’da satışa sunulacak. Nisan ayında Türkiye’de de piyasaya sürülmesi beklenen Logitech G610 Orion Brown’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 139 dolar + KDV olacak.