reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G410 Atlas Spectrum
Logitech G410 Atlas Spectrum
Logitech G410 Atlas Spectrum
Logitech G410 Atlas Spectrum

Logitech’ten arka aydınlatmalı mekanik oyun klavyesi

Logitech, Romer-G mekanik tuşlarıyla dikkat çeken ultra hafif klavyesi Logitech G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming Keyboard’u tanıttı. Standart mekanik klavyelere göre yüzde 25 daha fazla hız imkanı sunan Logitech G410 Atlas Spectrum’da Tenkeyless (TKL – Ontuşsuz) yani sayısal tuş takımı bulunmuyor.

Akıllı RGB aydınlatma özelliğine de sahip olan klavye, Logitech Oyun Yazılımı ile eşleştirildiğinde, aydınlatmayı kişiselleştirmeyi mümkün kılıyor. Klavye bununla birlikte 16.8 milyon renk arasından her tuş için istediğiniz rengi seçmeye imkan tanıyor. Yazılım ile Logitceh G cihazları üstünden ışık örneklerini senkronize etmek diğer komutları ve tuşları renklerine göre işaretleyebilmek, kuruluma uygun olarak renkleri değiştirebilmek veya oyun profillerini kişiselleştirebilmek de mümkün. 1.5 mm’lik aktivasyon noktası ile Romer-G anahtarlar komutları daha hızlı alıyor ve size milisaniyenin bile önemli olduğu yüksek rekabet gerektiren oyunlarda avantaj sağlıyor.

Geliştirilmiş özellikleri ile 70 milyon vuruş darbesine kadar dayanıklı ve diğer rakip ürünlere oranla yüzde 40 daha uzun ömürlü olan Logitech G410 Atlas Spectrum, iOS ve Android için ücretsiz bir uygulama olan Logitech Arx Control ile uyumlu şekilde çalışıyor. Bu uygulama sayesinde oyun bilgilerine, önemli sistem istatistiklerine ve çok daha fazlasına mobil cihazlar üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech G410 Atlas Spectrum’un masanızın üzerinde herhangi bir yere yerleştirilebileceğiniz ve Arx Kontrol uygulamasına erişiminizi sağlayacak telefon veya tablet standı Arx Kontrol istasyonu ile birlikte geldiğini de belirtelim. Önümüzdeki ay satışa sunulacak Logitech G410 Atlas Spectrum’un satış fiyatı ise 149 dolar + KDV.