reklamı kapat

POPÜLER

Logitech’ten profesyonel oyunculara özel mekanik klavye [Video]

09 Mart 2017

Oyuncular için bilgisayarın donanımının güçlü olması oldukça önemli. Ancak çok güçlü bir bilgisayara sahip olunduğunda bile eğer klavye ve mouse yeteneklerinizi ekrana yansıtacak kadar iyi değilse oyunun sonunda kaybeden taraf olmak işten bile değil. Logitech’in yeni mekanik klavyesi Logitech G Pro Gaming Keyboard, en seri oyunları bile rahatlıkla oynamayı mümkün kılan yapısı ve şık tasarımıyla oyuncuların dikkatini çekecek gibi görünüyor.

E-spor oyuncuları göz önünde bulundurularak geliştirilen klavye, gereksiz detaylardan uzak duruyor ve taşınabilirlikle kolay kullanıma odaklanıyor. Kablosu takılıp çıkarılabilen Logitech G Pro Gaming Keyboard, böylece rahatlıkla çantada taşınabiliyor. Normalde taşıma sırasında kablolar hasar görebildiği için çıkarılabilen kablonun oyuncuların işini oldukça kolaylaştıracağını söylemek gerek.


Profeyonel oyuncuların yardımıyla üretilen klavyenin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise hızlı yapısı. Yeni Romer-G isimli tuş sistemine sahip olan klavye, tuşlara basıldığında standart mekanik klavyelere göre yüzde 25 oranda daha hızlı tepki veriyor. RGB aydınlatmaya sahip olan klavyedeki ışığın rengi isteğe göre değiştirilebiliyor. Bu sayede oyuncunun kendi tarzını klavyeye yansıtması da mümkün hale geliyor.

Logitech’in yaptığı açıklamaya göre Logitech G Pro Gaming Keyboard bu ayın sonlarında raflardaki yerini almaya başlayacak. Klavyenin fiyatı ise 129 dolar olarak belirlenmiş durumda. Logitech G Pro Gaming Keyboard ‘un özelliklerini gösteren videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR