reklamı kapat

POPÜLER

Çizgi film klasikleri cebinize geliyor [Video]

Jetgiller’den Scooby Doo’ya, Bugs Bunny‘den Tom ve Jerry’ye kadar 90’lı yıllarda çocuk olanların net bir şekilde hatırlayacağı Time Warner’ın çizgi filmleri cebinize geliyor.

Time Warner şimdilerin yetişkinlerini bir hayli heyecanlandıracak yeni yayın servisini duyurdu. Klasik Looney Tunes, Hanna-Barbera ve MGM çizgi filmlerini artık istediğiniz zaman çevrim içi olarak izleyebileceksiniz. Şirketin kütüphanesinde uygulamaya aktarılacak yaklaşık 5 bin içerik bulunuyor ve tüm klasikleri barındırıyor.

Time Warner’ın açıklamasına göre Boomerang isimli uygulama tüm bu içerikleri çevrim içi olarak servis eden ilk platform olacak. Şirketin devasa kütüphanesinde klasikleşen çizgi filmler arasında kaybolmak için aylık bir ücret talep ediliyor tabii. Aylık 4,99 dolara üye olunabilen sistem, yıllık 39,99 dolar karşılığında hizmet sunuyor. iOS, Android ve internet sitesi üzerinden kullanıcılara sunulacak olan sistemin yakın gelecekte Apple TV gibi büyük yayın platformlarının yanı sıra Amazon’un Fire cihazlarına da gelmesi bekleniyor. Her hafta yeni içerik sunacak olan platformun çıkış tarihi belli değil. Tabii bu üyelik sisteminin Türkiye’de desteklenip desteklenmeyeceği de bilinmiyor. Ancak desteklense bile Türkçe dublajsız Bugs Bunny, Çakmaktaşlar ya da Jetgiller eski tadı birebir vermeyebilir. Boomerang’ın internet sitesine buradan ulaşabilir, sistem yayına girdiğinde haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydettirebilirsiniz.