reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix’in bugüne kadar duyurduğu en farklı projeden ilk fragman [Video]

Netflix bu zamana kadarki en farklı projesini bir fragmanla duyurdu. Sıkı durun, çevrim içi yayın platformu yepyeni bir işle karşımıza çıkıyor.

Netflix, Twitter hesabından oldukça ilginç bir fragman paylaştı. Ancak bu fragman ne bir orijinal dizi ne film ne de belgesel fragmanıydı. Popüler çevrim içi yayın servisi hayranlarına önümüzdeki günlerde satışa sunulacak çizgi romanının fragmanını paylaştı. Yayın servisinin ilk çizgi roman serisi niteliğindeki yapım The Magic Order ismini taşıyor. 6 sayılık mini seri Image Comics’ten çıkarılıyor. Yazarı ise Wolverine: Old Man Logan, Civil War gibi çizgi romanlara imza atmış olan Mark Millar. Çizgi romanın illüstrasyonları ise Thor ve Avengers’la bilinen Olivier Coipel‘in elinden çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal yapımlar sınıf atlıyor

Televizyon ekranını aşan yapımın dizisinin ya da filminin gelip gelmeyeceği ise meçhul. Ancak seri çok sevilirse, kim bilir… Mini serinin konusu ise temel olarak dünyayı kötülüklerden korumaya dayanıyor. 5 büyücü ailesinin bir araya gelerek üstlendiği görev 13 Haziran‘da çizgi roman dükkanlarındaki yerini alacak. Çizgi romanın fiziksel kopyasının 2. bir baskısı olmayacağı belirtiliyor. Millar yaptığı açıklamada “İlk baskının bir anlamı olduğu o eski, çılgın günlere geri dönmek istedik. Koleksiyon değerini artıracak bir şey… İlk baskı çıkıp bittiğinde, ikinci bir baskı gelmeyecek. Ve tamamen satılıp tükeneceğine çok eminiz.” dedi. Tabii dijital olarak satın alma seçeneğinin her zaman olduğunu hatırlatalım. 3,99 dolar fiyatla ilk sayısı ön siparişe sunulan The Magic Order, platformun dizileri gibi tek seferde tüm sayıları çıkarmayacak tabii. Çizgi romanın Türkçe baskısı olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor.