reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things

Netflix’in heyecan verici yeni Stranger Things projesi

Netflix‘in farklı medya araçlarındaki baskısı artıyor. Servisin popüler serisi Stranger Things de bundan nasibini alanlardan.

Stranger Things 3. sezon bölümleri için sabırsızlansak da, Netflix bu macerayı sadece yayın servisinin içinde bırakmayacak gibi. Geçtiğimiz günlerde Telltale’in serinin oyununu yapacağı duyurulmuştu. Şimdi ise bambaşka ve çok daha heyecan verici bir projenin geleceği müjdelendi. Yapılan açıklamaya göre çevrim içi yayın servisi Dark Horse Comics ile iş birliğine giderek, Stranger Things serisini çizgi romana dönüştürüyor. Hem de ilk sezondan başlayacak bir çizgi romana. Yani sekiz bölüm – dokuz bölüm civarı ilerleyen sezonlar sizin için yeterli değilse çizgi romanlar bu sezonların kapsamını genişletiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hawkins’e geri dönüyoruz

Çizgi romanlarda beraber Will Byers’ın Upside Down’da yaşadıklarına da daha kapsamlı bir şekilde tanık olacağız. 26 Eylül’de satışa çıkacak olan seri, dizinin görünmeyen yönlerini de önümüze serecek. Çizgi romanın yaratıcı isimleri arasında ise yazar olarak Jody Houser (Orphan Black) yer alıyor. Resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.


Dizinin çizgi roman versiyonu ise popüler çevrim içi platformu için bir ilk değil. Hatırlarsanız platform geçtiğimiz mayıs ayında kendi orijinal çizgi romanını çıkaracağını bir fragmanla müjdelemişti. The Magic Order isimli 6 sayılık serinin satışı ise 13 Haziran’da ilk sayı ile başladı.

İlgili video

3. sezon duyuru fragmanı