reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things oyun oluyor!

Netflix’te izleyici karşısına çıkan Stranger Things kısa sürede izleyicilerin favorisi arasına girmeyi başardı. Bu enteresan hikaye şimdi de oyun dünyasına katılmaya hazırlanıyor!

Advertisement

Aslına bakarsanız şimdiye kadar pek çok dizi veya filmin oyun dünyasına aktarılmasına şahit olduk. Bunlar arasında en fazla dikkat çekenler Game of Thrones, The Walking Dead ve Guardians of the Galaxy olmuştu. Saydığımız tüm oyunların da bir ortak noktası var. Hepsi Telltale Games tarafından geliştirildi. Tahmin edebileceğiniz üzere Stranger Things‘i oyun dünyasına aktaracak olan firma da Telltale Games olacak.

Bu haberin öncesinde Telltale ve Netflix‘in bir anlaşma sağladığı aten belli olmuştu. Üzerine firmanın resmi Twitter hesabı üzerinden heyecan verici duyuru gerçekleştirildi. “Telltale Games’in Stranger Things oyunu geliştirmeye başladığını duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu oyunun konsollar ve bilgisayarlarda yayınlanacağı tarih daha belli değil” denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahminler firmanın daha önce Game of Thrones ve The Walking Dead oyunlarında olduğu gibi bölüm mantığını benimseyeceği yönünde. Böylece oyun parçalar halinde yayınlarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Fakat henüz projeye dair kesinleşmiş herhangi bir detay yok. Stranger Things oyununun farklı bir pazarlama stratejisi izlemesi de mümkün görünüyor. Öte yandan bekleme sürecinde başka bir Stranger Things oyunu oynamak isterseniz, buraya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 3. sezon tanıtımı