reklamı kapat

POPÜLER

Telltale’in Guardians of the Galaxy oyunundan ilk tanıtım paylaşıldı [Video]

Marvel‘ın büyük ilgi gören yapımlarından Guardians of the Galaxy‘nin oyunlaştırılacağı bir süre önce belli olmuştu. İsmi Guardians of the Galaxy: The Telltale Series olarak açıklanan oyundan ilk tanıtım sonunda paylaşıldı.

Hatırlarsanız Guardians of the Galaxy şimdi de oyun dünyasına dahil olacağı geçtiğimiz sene belli olmuştu. Üstelik bu oyunun Telltale Games tarafından hazırlanacak olması büyük heyecan yaratmıştı. The Walking Dead uyarlaması ile dikkatleri üzerine çeken firma daha sonra Wolf Among Us, Game of Thrones ve Batman gibi başarılı işlere imza attı. Artık adına oldukça aşina olduğumuz bu firma şimdi Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket ve Groot beşlisinin hikayelerini anlatmaya hazırlanıyor.

Telltale bizlere interaktif bir oyun deneyimi sunuyor. Burada karakterlerimizin hangi olaylara ne şekilde tepki vereceğini veya ne söyleyeceğini seçmek mümkün oluyor. Ancak yaptığımız bu seçimler oyunun ulaşacağı sonu ne kadar etkiliyor, bu biraz soru işareti. Arada ne gibi tercihler yaparsak yapalım, sonuç hep aynı olacakmış gibi hissettirse de, Guardians of the Galaxy oyunu Marvel çizgi romanlarını sevenlerin tercihi olacak gibi görünüyor.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series toplamda beş bölümden oluşacak. Oyunun ilk bölümü nisan ayında gün yüzüne çıkacak. Merak uyandıran bu oyuna dair ilk görüntüleri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.