reklamı kapat

POPÜLER

Widio

Widio; tamamı videolu ilk otomobil ve emlak ilan platformu tanıtıldı

Otomobil ve emlak ilanlarında daha güvenli bir deneyimin yakalanabilmesi üzerine geliştirilen Widio kısa süre içerisinde dış pazara da açılacak.

Türkiye’nin tamamı videolu ilk ilan platformu Widio ile otomobil ve emlak ilanlarında daha güvenilir bir deneyim kullanıcıları bekliyor. “Fotoğraf yanıltır video yanıltmaz” fikrinden ortaya çıkan uygulama, emlak ve sıfır/ikinci el vasıta alım-satımları video anlatımlı ilanlar üzerinden gerçekleşecek. Yeni nesil bir sosyal satış platformu olarak adından söz ettirmek isteyen Widio; Android ve Apple cihazlarla uyumlu bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Masaüstünden de kolayca erişim sağlanan platformda, emlak ve sıfır/ikinci el vasıta ilanları bir arada olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Widio nasıl kullanılıyor?

Tamamı video formatında ve anlatımlı ilanların olduğu Widio, emlak ve sıfır/ikinci el vasıta arayışını güvenilir ilanlarla yapmak isteyen alıcılarla, herkese ihtiyaçlarına en uygun emlak ve vasıta alternatiflerini sunmak isteyen profesyoneller arasında bir köprü niteliği taşıyor. Bu yönüyle Widio son kullanıcılara; kullanımı kolay, detaylı arama ve filtreleme yapabilecekleri güvenli bir ilan platformu sunuyor. Her devrin farklı ihtiyaçları olduğunun altını çizen Widio CEO’su Serkan Kutluk, günümüzün hız çağında en önemli ihtiyacın da zaman tasarrufu ve güven olduğunu ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtım etkinliğine konuşan Kutluk; Widio uygulaması hakkında; “Emlak ve vasıta satışlarında ilanlar genelde 3-5 fotoğraf ile sınırlı. Fotoğraftan yeterince detay anlaşılmıyor, arabayı daha önce kim kullanmış, evin nasıl bir bahçesi var, bunları anlamak için satıcının kendisi ile defalarca konuşma trafiği oluyor. İşte Widio ile tüketici nezdindeki bu güvensizliği ortadan kaldırmak istedik. Sektörün bu tarafında olan emlak/vasıta profesyonelleri için de bu güvensizlikle baş etmek de çok zor. O yüzden tüketiciyi rahatlatacak ona güven verecek bir model olmalı diye düşündük, bu modelin merkezine de video formatını koyduk. Günün sonunda video “Widio” oldu diyebilirim. 1 yılı aşkın süredir yoğun bir şekilde yürüttüğümüz çalışmaların ardından, platformu 5 ay önce yayına açtık. Her geçen gün trafiğimizin ve ilan sayımızın katlanarak arttığını görüyoruz. Bugün platformda 1500’ün üzerinde video içerik yer alıyor. Hedefimiz öncelikle kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılarak bir videolu ilan ekosistemi yaratmak ve ardından globale açılmak.” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Dördüncü nesil Skoda Fabia tanıtıldı