reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy W2019

En ilginç amiral gemisi Samsung Galaxy W2019 için resmi paylaşım

Kapaklı amiral gemisi akıllı telefon Samsung Galaxy W2019 için resmi bir paylaşım yapıldı. Çok ilginç görünen model çok yakında karşımıza çıkıyor.

Haftalardır gündemde olan Samsung Galaxy W2019, bu sefer firmanın kendi yayımladığı bir poster ile karşımızda bulunuyor. Yukarıda görebileceğiniz poster, ilk başta akla bir dizüstü modelini getiriyor. Ancak karşımızda kapaklı dönemin yeni oyuncusu Samsung Galaxy W2019 yer alıyor. Bu poster ile gümüş ve roze altın renk seçenekleri kesinleşen akıllı telefon, resmi olarak 9 Kasım tarihinde karşımıza çıkıyor. Çin’de düzenlenecek özel bir etkinlikte tanıtılacak model, biliyorsunuz iki adet 4,2 inç Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Tam 2.500 – 3.000 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacağı belirtilen telefon, firmanın ön gösterimini yapacağı katlanabilir akıllı telefon Galaxy F’ten bile pahalı olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kapaklı amiral gemisi Samsung Galaxy W2019 için teknik olarak bildiklerimiz şöyle

Hatırlamak adına merak edilen akıllı telefon modelinin arkasında çiftli kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sisteminin Samsung Galaxy Note 9‘dan geldiği söyleniyor. Yani 12 megapiksel mekanik diyaframlı (F1.5 – F2.4) ile 12 megapiksel F2.4 kamerayı birleştirecek model, bünyesinde dijital asistan Bixby’e özel bir buton da taşıyor. Gücünü Snapdragon 845‘ten alacak modelin, en az 6 GB RAM ile tanıtılacağı belirtiliyor. Burada 8 GB RAM opsiyonun da sunulması bekleniyor. Telefonda 3.000 mAh pil yer alıyor deniyor.

İlgili Video

Firmanın dört arka kameralı modeli Galaxy A9