reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, 21 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 21 Aralık itibarıyla tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 181 TL‘ye satılan Melvor Idle oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “RuneScape’ten esinlendiğimiz Melvor Idle, macera oyunlarına olan tutkunun özünü alıp onu en saf haliyle ortaya koyuyor! Melvor’daki RuneScape tarzı yeteneklerde artık bilgisayarında veya mobil cihazında ustalaşabilirsin. Melvor Idle, eski zamanlardan bu yana aşina olduğumuz hissiyatı yepyeni bir oyun deneyimiyle birleştiren, içerik açısından zengin, idle türünde ilerlemeli bir oyun. 20’den fazla yeteneği geliştirmek hiç bu kadar huzur vermemişti. İster acemi veya kıdemli bir RuneScape oyuncusu ol, ister yoğun günlük tempo içerisinde kolayca erişebileceğin derinlemesine bir serüven arayışında ol; Melvor Idle ile eşi benzeri görülmemiş, sürükleyici bir deneyim seni bekliyor. Bu oyundaki her yetenek bir amaca hizmet ediyor ve diğer yeteneklerle farklı şekilde etkileşime girebilir. Bir yeteneğe varını yoğunu vererek diğer yeteneklere katkı sağlayabilirsin. Yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak için hangi stratejileri kullanacaksın? Oyun sadece Odunculuk, Metal İşleme, Aşçılık ve Tarımdan ibaret değil. Yakın Dövüş, Menzilli Dövüş ve Büyü konusunda geliştirdiğin yeteneklerini savaş meydanına taşıyarak 100’den fazla canavara karşı mücadele et. Zorlu zindanlarda zafere ulaşmak ve muazzam baş düşmanları mağlup etmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Seviye atlatabileceğin 20’den fazla yeteneğin yanı sıra çevrimdışı ilerleme, buluta kaydetme uyumluluğu, oyun dahilindeki Depo/Envanter sistemi ve daha fazlası seni bekliyor! Düzenli güncellemeler sayesinde serüven de dallanıp budaklanmaya devam edecek. Melvor’ı fethedecek kadar iyi misin?” Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 22 Aralık tarihinde yani yarın akşam belli olacak, yıl sonuna kadar art arda çok sayıda ücretsiz oyun verilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 20 Aralık tarihinde daha önce 499 TL’ye satılan DNF Duel oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle olmuştu: “Aksiyon dövüşün zirvesi! Dünyadaki en popüler ve en çok oynanan RYO’lardan biri olan Dungeon and Fighter şimdi bir 2.5D aksiyon dövüş oyunu olarak geri döndü. Her biri özgün yeteneklere ve kişiliklere sahip 16 büyüleyici karakterden birini seç. Rakiplerini kurnazlıkla alt et, onlardan daha iyi oyna ya da onları doğrudan döv ve Nihai İrade’nin (Ultimate Will) sahibi ol!” 

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER