reklamı kapat

POPÜLER

Ev tipi soğuk pres meyve suyu makinesi: Juicero

Taze meyve ve sebze suları vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için ideal bir yol. Ancak damak zevkimize de hitap eden bu işlem mutfağı savaş alanına çeviriyor. Juicero tam olarak bu probleme çözüm üretiyor.

Yves Behar tarafından tasarlanan ev tipi soğuk pres meyve suyu makinesi Juicero, kahve makinelerini andıran bir görünüme sahip. Bu cihaz direkt olarak meyve veya sebzelerle değil, onların çoktan preslenmiş halleriyle çalışıyor. İyi yetiştirilmiş bitkiler alınıp, temizleniyor. Daha sonra ideal şekilde kesilerek paketleniyor. Kullanıcılara da paketleri makineye yerleştirip meyve sularını beklemek kalıyor. Üstelik cihazı temizlemek de gerekmiyor. Tek yapılması gereken eski paketi çıkartıp çöpe atmak. Bu sayede canınız her meyve suyu istediğinde mutfağı kirletme devri de kapanmış oluyor. Paketlenen sebze ve meyveler bittiğinde yenileri sipariş etmek için cihazın uygulamasını kullanmak yeterli oluyor.

Organik meyve suyu elde etmenin en kolay yolu olarak tanıtılan Juicero’ya 699 dolara sahip olmak mümkün. Cihazın kullanımına dair görüntüleri videoda bulabilirsiniz.