reklamı kapat

POPÜLER

iPhone’una el koyan annesini zehirlemeye kalktı

Elinden oyuncağı alınan çocukların ağlamasına, hatta kontrolden çıkmasına hepimiz aşinayız ancak elinden iPhone’u alınan bir çocuğun potansiyel bir katile dönüşmesi pek normal değil. Üstelik bu çocuk yalnızca 12 yaşındaysa!

Amerika’nın Colorado eyaletinde yaşanan olayda, Fox31Denver’ın aktardığı bilgilere göre; 12 yaşındaki kız çocuğu iPhone’una el koyan annesini iki kez zehirlemeye kalktı. Kızının kendisi için hazırladığı meyve suyunu içmeye kalkan anne, bardaktan çamaşır suyu kokusu geldiğini fark etti. Kokuyu, bardağı yıkadıktan sonra oluşan deterjan kokusu zanneden anne, aldırış etmeden meyve suyunu içti.

Ancak aynı olay ikinci defa tekrar edince, olayın farkına varan kadın kızıyla yüzleşti ve her şey açığa çıktı. 12 yaşındaki kız, “şaşırtıcı derecede soğukkanlılıkla” annesini öldürmeye kalktığını itiraf etti. Çamaşır suyu içen annenin bir şeyi yok ancak kızı kasten adam öldürme suçuyla göz altına alındı.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone’una el koyan annesini zehirlemeye kalktı” için bir cevap

  1. Koray dedi ki:

    Kötü olan ne varsa hep Colorado’dan çıkıyor olmalı. (Bkz. bizde Adana) Bir önceki haberde “bilgisayarına sinirlenip kasayı kurşun yağmuruna” tutan adamla, bu 12 yaşında ki bebe aynı memleketten.