reklamı kapat

POPÜLER

Facebook, “Yer Bildirimi Fırsatları”na Türkiye’de de başladı

Facebook, yer bildirimi yapanlara fırsat sunma uygulamasına Türkiye’de de başladı. Dünyanın en büyük sosyal ağ sitesinin “Yer Bildirimi Fırsatları” adını verdiği uygulama ile Facebook kullanıcıları belirli mekanlara girip mobil yer bildirimi yaptıklarında çeşitli indirim ve hediyelerden yararlanabilecek. Facebook’un fırsatları ilk aşamada Turkcell, Vodafone, Teknosa ve Garanti Bankası tarafından sunulacak.

Bugünden itibaren değerlendirilebilecek fırsatlarla Turkcell’in İstanbul’daki üç mağazasından telefon aksesuarları yüzde 50 indirimli satın alınabiliyor. Teknosa’nın İstanbul, Ankara ve İzmir’deki altı mağazasında da birçok çeşit teknoloji ürününde yüzde 50 indirim sunuluyor. Vodafone da 20 anlaşmalı mağazasında satılan Vodafone 555 model telefonu yüzde 35 indirimle veriyor. Garanti Bankası ise tüm Türkiye’deki Paramatik’lerinden yer bildirimi yapıp ardından destek kredisi başvurusu yapıp krediyi kampanya tarihleri arasında kulllanan Bonus, Flexi, Money ya da Paracard sahiplerine 50 TL bonus hediye ediyor.

Kullanıcılar, bu fırsatlardan yararlanan arkadaşlarına ilişkin bildirimleri haber kaynaklarında görebiliyor. Bu da bildirimler sayesinde daha çok kişinin avantajlı fırsatlara ulaşmasını sağlıyor. Fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin yer bildirimi yapmalarının ardından mağazalardaki görevlilere akıllı telefon veya tabletlerini göstermeleri yeterli oluyor.