reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A80
Samsung Galaxy A80
Samsung Galaxy A80

Fark 800 TL; Samsung Galaxy A80 Türkiye fiyatına bir indirim daha

Orta üst seviyenin en iddialı modellerinden Samsung Galaxy A80 Türkiye fiyatına bir indirim daha yapıldı. Bu sayede ilk modelle fark 800 TL‘ye çıktı.

Samsung Galaxy A80, 2019 Galaxy A ailesinin mevcut en üstteki modeli. Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz model normalde 6.099 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sunulmuştu. Ancak cihaz daha sonra 5.499 TL‘ye kadar geriledi. Şimdi ise telefon büyük bir satış kanalında Samsung Türkiye garantili olarak 5.299 TL‘ye satılmaya başlandı. Kısa sürede çok ciddi şekilde değer kaybeden telefon, ilk alanları kızdırıyor, yeni almayı düşünenleri ise sevindiriyor. Önümüzdeki 1-2 ay içerisinde 5 bin TL altına düşecek gibi duran telefon, orijinal fiyatı çok yüksek olduğu için çok fazla ses getiremiyor. Bu yüzden de fiyat kademeli olarak aşağıya iniyor. Şu an orijinal fiyat ile yukarıda da söylediğimiz gibi tam 800 TL fark bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A80 teknik özelliklerine bakarsak

Cihazda oldukça büyük 6,7 inç çentiksiz ve deliksiz bir Super AMOLED ekran yer alıyor. 128 GB dahili depolaması bulunan Galaxy A80, 3.700 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil 25W hızlı şarj sistemiyle çabuk şekilde doldurulabiliyor. Kutusundan Android Pie çıkan cihaza gücünü Snapdragon 730 işlemci ve 8 GB RAM veriyor. Galaxy A80 özellikle tam ekran deneyimi getiren ilginç kamera sistemiyle öne çıkıyor. Modelde hem öne hem de arkaya dönebilen tek bir kızaklı kamera modülü yer alıyor. Bu modülde 48 megapiksel + 8 megapiksel + ToF sensörü yer alıyor.

İlgili Video

Modelin kamerası böyle test ediliyor