reklamı kapat

POPÜLER

Ferrari

Ferrari ayrıcalığı; eski dönemin ikonlarına özel bakım programı

Ferrari tarafından resmi duyurusu yapılan otomobil servis destek programıyla birlikte, bir dönemin efsaneleri yuvaya dönmeye başlayacak.

Bazı otomobilleri satın aldığımız zaman beraberinde bir kültür ve geleneği satın aldığımızı da biliriz. Kimi zaman ulaşılabilir kimi zamansa daha üst seviyelerde karşımıza çıkan bu armaların başında “Şahlanan atı” gönül rahatlığıyla koyabiliriz. Ürettiği hemen her otomobilde ayrı bir nitelik ortaya koyan Ferrari, müşterilerini ayrıcalıklı hissettirmek konusunda satış sonrası destek stratejisine bir yenisini daha ekliyor. Markadan yapılan açıklamaylaFerrari Premium” adıyla duyurulan bu hizmetle birlikte 90’lı yıllara kadar uzanan döneminin ikon modellerine sahip olanlar resmi bakım hizmetlerinden faydalanabilecek. Listede yer alan isimler ise halen yüzümüzde tebessüm yaratmayı başaranlardan oluşuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Değerine değer katacak

Yapılan açıklama doğrultsunda bakımdan yararlanabilecek model listesine baktığımızda; 360, 612, F430, 456 GT / GTA, 456 M GT / GTA, 550 Maranello / Barchetta, 575 Maranello / Superamerica, 599 GTB, SA Aperta, GTO ve son olarak Enzo gibi mücevherler karşımıza çıkıyor. Barındırdıkları özelliklerle Ferrari tarihi için de ayrı bir yer konumlandırılan bu modelleri program dahilinde bakıma götüren araç sahiplerine tüm işlerin orijinal ve doğru şekilde yapıldığına dair bir sertifika veriliyor. Bu da bir klasik otomobil olma yolundaki bu modellerin piyasa değerlerine hatırı sayılır bir katkının yapılacağı anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir

Ferrari P80/C