reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit’ten spor tutkunlarına özel kablosuz kulaklık: Flyer [Video]

Fitbit, tasarımıyla olmasa da özellikleriyle Apple Watch’a kafa tutan akıllı saati Ionic’in dışında yeni kulakiçi kulaklığını da kullanıcıların beğenisine sundu. Fitbit Flyer, şirketin ilk kablosuz kulaklığı olarak öne çıkıyor.

Fitbit Flyer, hemen her Bluetooth kulaklıkta gördüğümüz, boyna asılabilen tasarımla geliyor. Tere karşı dayanıklı bir materyalle geliştirilen kulaklığın tasarımı ergonomik kullanım ön planda tutularak oluşturulmuş. Daha kişisel bir deneyim için iki farklı ses profili sunan kulaklıkta yer alan profiller Power Boost ve Signature ismini taşıyor. Daha güçlü baslar için Power Boost kullanılırken, müzik deneyimini Signature ile zenginleştirebilirsiniz. Flyer aynı zamanda sesli koçluk da yapabiliyor. Fitbit Coach uygulamasıyla uyumlu olan kulaklık, kullanıcıların dayanıklılığını, hızını veya gücünü artırmasına yardımcı oluyor.

6 saatlik müzik deneyimi sunan Flyer, hızlı şarj özelliği sayesinde 15 dakika gibi kısa bir sürede performansına 1 saat ekliyor. Eş zamanlı birden fazla cihaza bağlanabilen Flyer’ı hem telefonunuza hem de akıllı saatinize aynı anda bağlayabilirsiniz. Dahili mikrofonu sayesinde gelen aramaları da cevaplamak mümkün. Ekim ayında satışa sunulacak olan Flyer’ın yurt dışı fiyatı 130 dolar.

VİDEO