reklamı kapat

POPÜLER

Fiyatları nefes kesiyor; Xiaomi Mi 6 Silver Edition ve Mi 7 satışta!

Fiyatları nefes kesiyor; Xiaomi Mi 6 Silver Edition ve Mi 7 satışta!

Akıllı telefon tarafının dikkat çeken isimlerinden Xiaomi, bu sefer sürpriz bir gelişme ile gündemde. Çünkü Xiaomi Mi 6 Silver Edition ve Mi 7 satışta. Hem de inanılmaz fiyatlara..

Xiaomi, telefon tarafında büyümeyi sürdürüyor. 2019’da karşımıza onlarca farklı dikkat çekici model ile çıkan firma, biliyorsunuz 2020’de de hız kesmiyor. Şimdiye kadar iddialı birçok model tanıtan ve Türkiye dahil birçok pazarda satışa çıkaran dev isim, bu sefer yukarıda da dediğimiz gibi sürpriz bir Xiaomi Mi 6 Silver Edition ve Mi 7 haberiyle gündemde. Çünkü bu cihazlar şu an inanılmaz fiyatlara satılıyor. Çin merkezli bir açık artırma üzerinde satılan cihazlardan Mi 6 Silver Edition, şu an tam 2.831 dolarlık bir fiyat ile sahibini bekliyor. 2017 yılında limitli sayıda üretilen bu yukarıda görebileceğiniz arkası ayna gibi olan şık telefon, söylendiği kadarıyla hiç kullanılmamış. Bu cihazın şimdi iyi para edeceğini düşünen sahibi ise istediği 2.831 dolarlık fiyat ile gerçekten sınırları zorluyor. Burada esas olarak Mi 7 dikkat çekiyor. Çünkü hatırlarsınız Xiaomi, Mi 6’dan direkt olarak Mi 8‘e geçmişti. Yani pazara hiçbir zaman bir Mi 7 çıkmadı. Ancak firmanın bu konuda bir Mi 7 prototipi hazırladığı ortaya çıktı. İşte bu prototip nasıl elde edildiyse şu an satışta ve tasarımı tanıdık cihaz için inanılmaz olsa da tam 141 bin dolar fiyat isteniyor.

Satışa sunulmayan Xiaomi Mi7 prototipi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 6 Silver Edition ve Mi 7 büyük sürpriz oldu

Ancak her iki cihazın da bu paraları edecek bir değeri bulunmuyor. Bu açıdan cihazınların satılması beklenmiyor. Özellikle Mi 7 için istenen para gerçekten uçuk ötesi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dikkat çeken yeni arayüz yapısı MIUI 12