reklamı kapat

POPÜLER

Serhan Acar

Formula 1 yarışlarını bu yıl Serhan Acar sunmayacak

 - Güncelleme: 28 Şubat 2024 15:12

Formula 1 önümüzdeki 10 yıl boyunca beIN SPORTS ekranlarında olacak ve yarışları en azından bu yıl Serhan Acar sunmayacak.

Serhan Acar bugün Formula 1 yarışlarını bu yıl sunmayacak olması hakkında şunları söyledi: “Değerli F1 tutkunları, Öncelikle, beni onore eden tüm mesajlarınız için teşekkür ediyorum. Tahmin edeceğiniz üzere, bir süredir, F1’in yeni yayıncı kuruluşu beIN SPORTS ile görüşme halindeydim. Yaptığımız görüşmeler sonunda BEIN SPORTS’un mevcut kurum kültürü ve politikaları ile benim mesleki sorumluluklarımı, asgari müşterekler çerçevesinde ortak bir paydada buluşturamadık. Kendilerine ilgileri için teşekkür ediyor, iyi bir sezon geçirmelerini diliyorum. Öte yandan, siz sevgili F1 tutkunlarıyla farklı içerikler ve keyifli programlarla buluşmak üzere, beni heyecanlandıran bir imzayı attım bile. F1 tutkumuzu birlikte yaşamak için beklemede kalın!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

beIN SPORTS gelişmesi hakkında verilen bilgiler ise şöyle: “Küresel spor, eğlence ve medya kuruluşu beIN MEDIA GROUP, FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası™’nın Türkiye ve ayrıca MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinde yer alan 24 ülkede 2024 sezonundan başlayarak 2033 yılına kadar yayın haklarının sahibi oldu. 10 yıllık yeni anlaşma ile Türkiye (DIGITURK) ve MENA’da beIN’in amiral gemisi beIN SPORTS ve beIN’in OTT platformu TOD’a abone olanlar deneyimli isimlerin ayrıntılı analizleriyle antrenman turları, sıralama turları ve F1 Sprint ve Grand Prix’lerin her saniyesini canlı seyredebilecekler.

Türkiye ve MENA’daki sporseverler tüm yarışları beIN SPORTS üzerinden de 4K / UHD kalitesinde izleyebilecekler. F2 ve F3 yarışları da canlı ve özel yayınlanacak. Anlaşma MENA bölgesi için özel bir içerik ortaklığını da içeriyor ve Formula 1 ile beIN ilk kez bölgedeki geniş ve tutkulu izleyici kitlesine özel olarak odaklanan içerikler oluşturmak için birlikte çalışacak. Bu kapsamda Doha, beIN’in dünya lideri prodüksiyon imkânlarından güç alan özel bir bölgesel içerik üretim merkezi haline gelecek.

Aksiyon dolu 2024 sezonu, 24 yarışlık rekor bir takvime sahip olacak ve sezon MENA’da başlayıp bitecek. 29 Şubat’ta Bahreyn’de başlayacak sezonun açılış yarışının ardından Mart ayında Suudi Arabistan, Kasım ayında Katar ve Aralık ayında da sezonun son yarışı olan Abu Dubai takip edecek”

Serhan Acar açıklaması yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER