reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite

Fortnite’ın Android beta sürümü çıktı [Video]

Geliştiriciliğini Epic Games’in yaptığı ve bir yıl içinde dünya çapında 125 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite bugün itibariyle Android kullanıcılarına açıldı.

Hâlihazırda PC, Mac, Play Station 4, Xbox One, Nintendo Switch ve iOS platformlarında oynanabilen oyun böylelikle tüm büyük platformları kapsar hale geldi.

Fortnite’ın betası ilk aşamada yalnızca belirli Samsung Galaxy serisi cihazlara sahip oyunculara açık olacak. Samsung Galaxy serisi harici cihazların sahipleriyse bugünden itibaren fortnite.com/android adresinden beta sürüm için ön kayıt yaptırabilecekler. Ayrıca Samsung Note 9 veya Galaxy Tab S4 satın alan oyuncular benzersiz Galaxy kıyafetine de sahip olacaklar. Fortnite’ın Android betası ilk etapta aşağıdaki Samsung cihazlara açık olacak. 13 Ağustos itibariyle de diğer marka Android cihazlar da oyunu oynayabilecekler.

– Samsung Galaxy A5 (2017)
– Samsung Galaxy A7 (2017)
– Samsung Galaxy J7 Prime (2017)
– Samsung Galaxy J7 Pro (2017)
– Samsung Galaxy Note 8
– Samsung Galaxy On7 (2016)
– Samsung Galaxy S9
– Samsung Galaxy S9+
– Samsung Galaxy S7
– Samsung Galaxy S7 Edge
– Samsung Galaxy S8
– Samsung Galaxy S8+

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite’ın Android sürümü Google Play Store’da yer almayacak ve yalnızca oyunun resmi sitesinden indirilecek. Ayrıca Android sürümündeki oyuncular PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, Mac ve iOS sürümlerindeki arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecek ve diğer platformlarda kaydettikleri ilerlemeye ve satın aldıkları eşyalara bu sürümde de sahip olacaklar. Fortnite’ın Android versiyonu hakkında detaylı bilgiyi bu adresten edinebilirsiniz.