reklamı kapat

POPÜLER

Fossil akıllı saat ve bileklik serisi Q’yu sunar

Intel çipleriyle çalışan ilk akıllı saatini birkaç ay önce duyuran Fossil‘in Android Wear’lı akıllı saat serisi Fossil Q, resmi olarak tanıtıldı.

Fossil Q serisinin amiral gemisi Q Founder, uzun zamandır bekleniyordu. Yuvarlak kadranlı şık saat, elbette dokunmatik ekranlı. Şık saat arayüzleri arasından istediğinizi seçebileceğiniz akıllı saat, Intel işlemciyle güçlendirilmiş bir klasik bir Android Wear cihazı. Kesin tarih belirtmese de Fossil, akıllı saatin yıl sonu tatil sezonunda 275 dolarlık fiyatla piyasada olacağını belirtiyor.

fossil-q

Q Reveler ve Q Dreamer, adlı modeller, fitness takibine odaklanan bileklikler. Her ikisi de 25 Ekim itibarıyla 125 dolardan satışta olacak. Q Grant ise geleneksel saat görünümüne sahip. Sıradan bir analog saat gibi görünen Q Grant’ın üzerinde akıllı telefondan bildirim geldiğini ifade eden LED göstergeler var. Kullanıcının bildirimleri hissetmesi için hafif bir titreşim de yayan Q Grant, 175 dolarla 195 dolar arasında değişen fiyatlarla 25 Ekim’de piyasada olacak.

YORUMLAR