reklamı kapat

POPÜLER

Fotoğrafçıların vazgeçilmezi olmaya aday sırt çantası: Black Ember V4

Hem fotoğraf çekmeyi hem de seyahat etmeyi sevenlerin en büyük problemlerinden biri tüm eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecek bir çanta bulmak oluyor. Her geçen gün ortaya çıkan farklı tasarımlarla birlikte alternatiflerin sayısı giderek artıyor. Bu alternatiflerin arasına son olarak Black Ember V4 da eklendi.

Kısaca V4 ismiyle anılan çanta modüler tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kullanım amacınıza göre fotoğraf makinelerini ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz farklı ufak çantalar alıyorsunuz. Fotoğraf makinesine özel olarak hazırlanan çantalar darbeye dayanıklı bir şekilde tasarlanmış. Yerleştirdikten sonra cihazların zarar görmesinden korkmadan sırt çantanıza yerleştirebiliyorsunuz. Kıyafete veya kişisel eşyalara özel olanlar ise herhangi bir korumaya sahip değil. Elbise, kozmetik, mutfak malzemesi… Ne isterseniz içine yerleştirebiliyorsunuz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sırtınıza yüklenip, seyahate çıkmak daha pratik bir hale bürünüyor.

Oldukça derin bir yapıya sahip olan sırt çantasında aynı zamanda manyetik tutacaklar bulunuyor. Fotoğraf makinesi veya eşyalara özel hazırlanan minik çantaların üzerinde yer alan manyetik bölümleri sırt çantasının içinde yer alanlara denk getiriyorsunuz. Böylece tüm eşyalarınız sahipleniyor. Siz hareket halindeyken eşyalarınızın birbiriyle temas etmesinden veya bir şeylerin dökülmesinden endişe etmenize gerek kalmıyor.

Su geçirmez yapıya sahip bu sırt çantasında bir de dizüstü bilgisayar bölümü bulunuyor. Arzu edenler çantayı bel desteğiyle birlikte de kullanabiliyor. Bu kullanışlı sırt çantasına sahip olmak için ise 455 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

VİDEO