reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Freefly Movi
Freefly Movi
Freefly Movi
Freefly Movi

Freefly Movi ile her iPhone videosu sinematik hale geliyor [Video]

Profesyonel kameralar için hazırladığı sabitleme aparatlarıyla tanınan Freefly, bu sefer mobil tarafı değiştirmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni geliştirdiği Movi ile her iPhone videosu sinematik hale geliyor.

Advertisement

Şu an sadece iPhone modelleri için hazırlanan ancak ilerleyen süreçte Android desteği kazanma ihtimali de bulunan Freefly Movi, temel olarak kullanışlı bir telefon sabitleme aparatı. Elde video çekim sırasında oluşan titreşimleri ortadan kaldıran ürün, daha çok iki elle kullanıma yönelik hazırlanmış görünüyor. Bu sayede sağ el ile kendisi tutulurken sol elle netleme yapılabilen cihaz, ergonomik yapısı sayesinde ihtiyaç durumlarında tek elle de kullanılabiliyor. Bünyesinde yer alan motorla sağa sola ya da yukarı aşağı kamera hareketleri gerçekleştirebilen ürün, özel kontrol butonlarına sahip. Özel uygulaması sayesinde birçok ekstra özelliği beraberinde getiren Movi, USB-C portundan şarj edilebiliyor. Bünyesinde majestic, echo, timelapse, movilapse ve orbit gibi video modları yer alan ürün, bunlarla zorlu çekimleri inanılmaz kolay hale getiriyor. Özellikle hareket halinde yapılan video çekimlerini inanılmaz yumuşak / stabil hale getiren cihaz, profesyonel sonuçlar ortaya koyuyor.

Freefly Movi video kalitesinde çağ atlatıyor

Henüz tüm ayrıntılı teknik detayları açıklanmayan iPhone sabitleme aparatı, 299 dolar yurtdışı fiyat etiketiyle 2018 ikinci çeyrekte satışa çıkıyor. Tanıtım videosu aşağıda yer alan ürün, direkt olarak DJI OSMO Mobile karşısına rakip olarak çıkıyor.

Video