reklamı kapat

POPÜLER

Fujifilm X-T3 ile çektiğimiz fotoğraflar [Galeri]

Duyurulmadan önce inceleme fırsatı elde ettiğimiz Fujifilm X-T3 modeli ile çektiğimiz fotoğrafları, cihazın performansını görmek isteyen kullanıcılar için bir araya getirdik.

Fujifilm, bugün gerçekleştirdiği bir duyuru ile X-T ailesinin en yeni üyesi Fujifilm X-T3 modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Duyurulmadan önce inceleme fırsatı edindiğimiz cihaz için hazırladığımız detaylı incelemeyi buradan okuyabilirsiniz. Cihazı duyurulmadan önce incelediğimiz için, elimizdeki versiyonun henüz final aşamasına gelmemiş bir cihaz olduğunu da hatırlatalım. İncelemeyi kaleme alan fotoğrafçı Afgan Karahan, X-T3 modeliyle çektiği fotoğrafları da paylaşarak, cihazın performansını bir de görsel olarak karşımıza çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fujifilm X-T3 neler sunuyor?

Fotoğraflara geçmeden önce kısaca cihazın yeni özelliklerine ve Türkiye fiyatına da değinmeden geçmeyelim. Tasarıma bakıldığın X-T2 modeli ile ince detaylarda ayrışsa da neredeyse bire bir görünüme sahip olan X-T3 yenilenen sensörü ve işlemcisiyle iddiasını ortaya koyuyor. 26,1 megapiksellik yeni nesil arka aydınlatmalı X-Trans CMOS 4 sensörle gelen makine, yeni X-Processor 4 görüntü işlemcisiyle hiç olmadığı kadar hızlanıyor. Arkasında hareketli ve dokunmatik 3 inç boyutunda bir ekranın yer aldığı cihazda standart ISO değeri de 200’den 160’a çekiliyor. Cihazın beraberinde getirdiği bir diğer önemli özellik ise saniyede 60 kare, 4K videolar çekebilme yeteneği. Uzun zamandır beklenen bu özellik X-T3 ile beraber Fujifilm kullanıcılarıyla nihayet buluşuyor. Fujifilm X-T3’ün Türkiye fiyatı ise 8.499 TL. Cihazla çekilmiş fotoğrafların orijinal boyutlu haline haberin üzerinde yer alan galerideki linklerden ulaşabilirsiniz.