reklamı kapat

POPÜLER

samsung
samsung

Galaxy Note 7’nin ardından şimdi de Samsung Galaxy S7 edge patladı!

2016 yılının sonunda pil sebebiyle patlayan Galaxy Note7’lerin tüm dünyadaki satışını durduran ve Galaxy Note7 kullanıcılarının elindeki telefonları geri çağıran Samsung, para iadesi ya da farklı bir modelle değişim sağlayacağını açıklamıştı.

Samsung’un yaşanan yeni bir vaka sebebiyle tekrardan başı ağrıyacağa benziyor. Paylaşılan yeni bir habere göre Samsung Galaxy S7 Edge, kendiliğinden patladı ve alev almaya başladı.Telefonu kullanan kişi telefonun arka cebinde olduğunu ve bir fotoğraf çekmek için telefonu eline aldığını belirtti. Kullanıcı, fotoğraf çekmek üzereyken telefonun donduğunu ve aniden kapandığını ifade etti. Cihazı yeniden başlatmak için tezgahın üzerine koyduğunu söyleyen kullanıcı telefonun aniden patladığını dile getirdi. Kullanıcı, telefonu Samsung’un yerel müşteri hizmetine götürdü de telefonun garanti süresi dolduğundan onun için yapabileceği bir şey olmadığı söylendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S7 edge’in patlama sebebi belli değil

Samsung’un müşteri hizmetleri departmanına bir tweet gönderen kullanıcıya Samsung özür diledi ve Galaxy S9 hediye etti. Galaxy S7 edge’in hangi sebepten ötürü patladığına dair bir açıklama ise henüz gelmiş değil.

İlginizi çekebilir

Galaxy Note 9’un resmi tanıtım videosu