reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S4 ile Galaxy Note 3 karşı karşıya

Son dönemde çıkardığı akıllı telefonlardan elde ettiği başarı ile ivmelenen bir grafik çizen Samsung, kısa süre önce tanıttığı Galaxy Note 3 cihazına da büyük umutlar yüklemiş durumda. Yeni telefon alacak kullanıcıların aklında ise Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 arasında farklar soru işareti oluşturuyor.

Pazar payı itibariyle pastanın en büyük dilimlerinden birisini alan Güney Kore merkezli firma, Android işletim sisteminin de önemli destekçilerinin başında geliyor. Hem donanım hem de yazılım anlamında beklentileri karşılayan yetkililer, son olarak Galaxy Note 3‘le karşımıza çıktılar. Diğer taraftan Galaxy S serisinin son üyesi S4, ilk iki ayda 20 milyon satarak dikkatleri üzerine çekmişti. Bir önceki model S3’ün aynı sayıya 100 günde ulaştığı düşünüldüğünde istediğini almayı başaran Samsung, kullanıcıları ise iki cihaz arasında karar aşamasına sürüklüyor. Peki Galaxy S4 ile Galaxy Note 3 arasında ne gibi farklar var?

ng

GÜNCELLEME: Galaxy Note 3’ün yurtdışı fiyatlarının kontratlı 299 dolar, direkt satışta ise 699 dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.