reklamı kapat

POPÜLER

Garaja girmeye hazır olun; “Tamirat Tadilat” programının sevilen tamircisi Edd China ekranlara geri dönüyor [Video]

Uzun yıllar boyunca Tamirat Tadilat programının sevilen yüzü haline gelen Edd China, artık kendi programıyla hayranlarının karşısına çıkacak.

Otomobil şovu denildiği zaman pek çok kişinin aklına Top Gear serisi gelir. 70‘li yılların son dönemlerinde başlangıcı yapılan bu seriyi zirve noktaya çıkartan kişiler ise hiç şüphesiz Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May üçlüsüydü. Otomobillerin tanıtımı ve sürüş odaklı pek çok programa örnek olan bu serinin dışında bizleri bu dünyaya bambaşka şekilde bağlayan işler de vardı. Bizlerin “Tamirat Tadilat” olarak bildiği bu serilerden birisi, usta mekaniker Edd Cihna ve ağzı çok iyi laf yapan arkadaşı Mike‘ın klasik otomobilleri ufak restorasyonlar üzerinden tekrar hayata döndürmesi üzerine kuruluydu. Tam 12 sezon boyunca otomobile ilgi duymayanları bile kendisine çekmeyi başaran Tamirat Tadilat’tan 2017’de ayrılan Edd, hayranlarını fazlasıyla üzmüştü. Neyse ki bu konuda arayı çok fazla açmama kararı alan başarılı mekanikerimiz yepyeni bir seri ile tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Program Youtube’da yayınlanacak

Edd China’s Garage Revival” adıyla hayata geçirilen bu yeni programla birlikte bizleri keyifli yolculuklar da bekliyor olacak. Tamirat Tadilat’ın aksine bir format üzerine şekillenen projede, klasik otomobil sahiplerinin yanına gidecek olan Edd, arabaların restorasyonlarında onlara yardımcı olacak. Programın belki de en güzel yanıysa sadece İngiltere ile sınırlı kalmayacak olması. İlk bölümde birinci jenerasyon Volkswagen GTI için Norveç‘in yolunu tutan ekip, bu başlangıçla birlikte dünyanın hemen her yerinde karşımıza çıkabilir. Meraklılarının dönüş haberinin yanı sıra yeni programın formatıyla ilgili de oldukça olumlu görüşler belirttiği bu macerada 1 Mayıs’tan itibaren Youtube’da yayınlanmaya başlanacak. Sizde Edd’in bu yeni macerasıyla ilgili düşüncelerinizi bize yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Video