reklamı kapat

POPÜLER

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivoactive HR

Garmin Vivoactive HR

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivofit 3

Garmin Vivoactive HR

Garmin Vivoactive HR

Garmin’den stil tutkunlarına yönelik aktivite takip cihazları

20 Şubat 2016

Garmin, akıllı saat ve aktivite takip cihazına iki yeni üye ekledi. Garmin’in duyurusunu gerçekleştirdiği cihazlar Vivofit 3 ve Vivoactive HR adını taşıyor. Garmin’in tanıttığı ultra kompakt aktivite takip cihazı Vivofit 3, adım, kalori, uyku ve egsersiz ölçümü yapabilmeye imkan tanıyor.

Tam dolu pille 1 yıla yakın kullanım imkanı sunan cihazın en dikkat çeken tarafı ise bantlarının değiştirilebilmesi. Garmin’in kendi stil koleksiyonunda yer alan bantların haricinde Jonathan Adler’in imzasını taşıyan bantlar da koleksiyon da yer alıyor. Stil koleksiyonunda siyah ve beyaz renk seçeneği, Adler’in koleksiyonunda ise mor, gümüş, yeşil ve mavi gibi dikkat çekici renk seçenekleri bulunuyor. Bu yılın ikinci çeyreğinde piyasadaki yerini alacak bilekliğin yurtdışındaki fiyatı 100-120 dolar arasında olacak.

Vivoactive HR ise şirketin akıllı saati olma özelliğini taşırken GPS, aktivite takibi, bildirim ve kalp ritmi ölçümü gibi yetenekleri kullanıcılara sunuyor. Vivoactive HR bununla birlikte uyku, koşu, yüzme, bisiklet ve golf takibi de yapabilen cihaz, gelen aramaları, mesajları ve WhatsApp’tan gelen bildirimleri de gösterebiliyor. Farklı saat arayüzleri için Garmin Connect IQ mağazasından uygulamalar da indirmek mümkün. Bu yılın ilkbahar aylarında piyasada olacak Garmin Vivoactive HR, 250 dolardan satışa sunulacak.

YORUMLAR