reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile DST 350 Gold

‘Dünyanın En Küçük Çift SIM Kartlı Telefonu’ unvanıyla yola çıkan General Mobile’ın son model çift SIM kart destekli telefonu DST 350, ayrıca altın sarısı renkli çerçevesiyle de zengin bir görsellik sunarak tasarımsal cazibe yaratıyor. Giriş seviyesi bir telefon sahibi olmak ve özellikle bugünlerde kutlanacak olan Babalar Günü için babasını sevindirmek isteyenlerin tercih edebileceği DST 350, minik boyutları ve kızaklı bir tasarıma sahip olmasıyla ‘giriş seviyesi telefonlar’ın arasından rahatlıkla sıyrılabilecek yapıda.

SÜRGÜ KAPAKLI TASARIM
Ön paneli parlak, arka kısmı ise mat bir malzemeyle hazırlanmış olan DST 350, sürgü kapaklı tasarımı, tuşlarının yerleşimi ve tepki süresiyle rahat bir kullanım sunuyor. Çerçevesinin kenarlarında USB ve kulaklık girişi olarak kullanılan bir bağlantı yuvasından başka herhangi bir bağlantı girişi bulundurmayan DST 350, ön panelinde navigasyon dairesi, iki SIM kartına gelen aramaları cevaplayabileceğiniz çağrı cevaplama ile sonlandırma tuşları ve ‘Geri’ tuşu bulunduruyor. Numerik tuş takımı ise, tahmin edebileceğiniz üzere sürgü kapağın altında konumlandırılmış. Tuşların yerleşimi ve kullanımı gayet rahat; bu nedenle kullanım sırasından size herhangi bir problem çıkartmayacaktır.

BAŞARILI ÇİFT SIM KART DESTEĞİ
Beraberinde gelen kulaklık setiyle radyo ve MP3 dinleyebilmenize imkan tanıyan DST 350, ayrıca AVI formatındaki videoları da görüntüleyebiliyor. Böylece klip gösterimlerini rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. PC ile de kolay bir şekilde senkronize olabilen DST 350, sahip olduğu 1 GB büyüklüğünde microSD kartı ile geniş depolama imkanı sunuyor. Bu sayede müziklerinizi ve videolarınızı yanınızda taşıyabilir, ayrıca çift SIM kart desteği sayesinde özel hayatınızla iş hayatınızı birbirinden kolayca ayırarak iş stresinizi özel hayatınızdan arındırabilirsiniz. Bu arada kulaklık kablosunun üzerinde bulundurduğu çağrı cevaplama butonu ve mikrofonuyla ellerinizi serbest bırakmanızı sağlayacak olmasının yanı sıra yalnızca 75 gram ağırlığına sahip olmasıyla da beğeninizi kazanacaktır. Ayrıca, üzerinde bir de kamera bulunduran DST 350, her ne kadar video kaydetme konusunda pek başarılı olmasa da, bir kameraya sahip olmasıyla ayrıcalık yaratacağını düşünüyoruz. Başarılı çift SIM kart desteğiyle öne çıkan DST 350, diğer özellikleriyle de çıkışını güçlendiriyor ve giriş seviyesi cep telefonları arasından fiyat farkıyla da sıyrılmayı başarıyor. Şu anda ‘KDV ÖTV bizden kampanyası’ dahilinde 199 TL’den satışa sunulan DST 350, uygun fiyatıyla da Babalar Günü için hediye edilebilecek cazip ürünler arasında bulunuyor.

PUANLAMA
-4YILDIZ-

ARTILAR
Altın renkli şık tasarım, kolay kullanım, uygun fiyatı, minik boyutları, çift SIM kart desteği.

EKSİLER
Kamera biraz daha iyi olabilirdi, parmak izi tutması.

SONUÇ
Uygun fiyatı ve başarılı çift SIM kart desteği ile giriş seviyesi telefonlar arasında oldukça iyi bir yere sahip olan DST 350, sürgü kapaklı şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Şebeke
• GSM 900 / 1800 / 1900

Ekran
• 1.7 inç, 128×160 piksel

Hafıza
• 1 GB microSD kart

Kamera
• QCIF kamera

Multimedya Desteği

• MP3, AVI, JPEG, AMR, MIDI, Radyo

Bekleme / Konuşma Süresi
• 100 saat / 120 dakika

Bağlantı
• Bluetooth, USB, WAP

Boyutlar
• 88 x 44 x 18 mm

Ağırlık
• 75 gram

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“General Mobile DST 350 Gold” için bir cevap

  1. kadir dedi ki:

    telefonum dst 350 kapandı bir daha açılmadı yardım