reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

General Mobile GM 20

General Mobile GM 20 fiyatı düşmeye devam ediyor

General Mobile GM 20 fiyatı düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz fiyatı 1.799 TL‘ye düşen telefon şu anda 1.623 TL‘ye satın alınabiliyor. 5 farklı renk seçeneğiyle gelen telefonda Mediatek Helio A25 işlemcisi ve 4 GB RAM yer alıyor.

Full HD+ piksel çözünürlüklü 6,3 inçlik ekranın tercih edildiği telefonun depolama kapasitesi ise 64 GB. Kullanıcılar bu depolama kapasitesini microSD kartlarla 512 GB’a kadar artırabiliyor. Telefonda USB-C bağlantı noktası da bulunuyor.
General Mobile GM 20
Hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil taşıyan GM 20 Pro, önünde 8 megapiksel selfie kamerası taşıyor. Arkada ise bizleri üçlü kamera kurulumu karşılıyor. 13 megapiksel arka kameraya 2 megapiksellik iki adet kamera eşlik ediyor. Bokeh özelliğine de destek veren kamera bu sayede kullanıcıların fotoğraflar arka plan bulanıklaştırmasına da imkan tanıyor. Telefon uygun fiyata güçlü performans sunan modeller arasında göze çarpıyor.

General Mobile GM 20 Pro ailenin en güçlü üyesi olarak dikkat çekiyor

Bizim de geçtiğimiz aylarda mercek altına aldığımız GM 20 Pro, GM 20 ailesinin en güçlü üyesi olarak karşımıza çıkmıştı. Kamera performansıyla dikkat çeken modelde  48 megapiksel + 8 megapiksel + megapiksel (108 MP Super Pixel) kameraları birleşiyor. 6,3 inç Full HD+ bir ekran üzerine kurulan telefon gücünü Helio P70 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Telefon, 128 GB dahili depolama sunuyor. Burada kişilere 512 GB‘a kadar microSD kart desteği de veriliyor. USB-C üzerinden hızlı şarj destekli 4.050 mAh pil taşıyan GM 20 Pro, önünde 16 megapiksel selfie kamerası taşıyor

İlginizi Çekebilir

Amazo imzalı uçabilen güvenlik kamerası ile tanışın