reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 22 Pro
General Mobile GM 22 Pro
GM 22 Pro

General Mobile GM 22 Pro’nun fiyatı gerilemeye devam ediyor

Kısa bir süre önce satışa sunulan ve bizim de incelemesini paylaştığımız General Mobile GM 22 Pro modeli için yeni bir indirim fırsatı daha geldi.

Advertisement

4.999 TL‘lik fiyatı yüksek bulunan telefon yapılan bir indirimle şu anda daha makul bir fiyata satın alınıyor. Telefonun fiyatı indirimle birlikte 4.566 TL‘ye kadar geriledi. Önümüzdeki günlerde telefonun fiyatının daha düşmesiyle GM 22 Pro’nun daha iddialı bir yere konumlanacağını söylemek mümkün.

Kamera performansıyla göze çarpan GM 22 Pro’da ailenin diğer üyelerinden farklı olarak Samsung tarafından geliştirilen 108 megapiksellik bir ana kamera kullanılıyor. Telefonda 108 MP ana kamera haricinde 5 megapiksel, 2 megapiksel ve 2 megapiksel kameralar da mevcut. Telefonun ana kamerasıyla 4K video da kaydedebilebiliyor. Telefonun ön tarafında 16 megapiksellik kamera kullanılıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonda 18 watt hızlı şarj özelliği bulunuyor. Telefon gücünü Helio G95 işlemcisinden ve 8 GB RAM’den alıyor. Telefonun depolama kapasitesi ise 128 GB. GM 22 Pro’nun depolama kapasitesi microSD kartlarla 256 GB’a kadar artırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 Pro büyük bir ekranla geliyor

Yeni tasarımıyla karşımıza çıkan telefonda sınırsız ekran yer alıyor. Bir önceki modelde damla çentikli ekran yer alırken yeni modelde sınırsız ekrana geçiş yapılıyor. Bu sayede daha iyi bir ekran gövde oranı karşımıza çıkıyor. 6,78 inçlik IPS LCD ekranın yer aldığı telefonda kamera tarafında da yenilik göze çarpıyor. Telefonun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
GM 22 Pro

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept